O nas

Założona w 2001 roku, twórca (Chiny) TECH CO., LTD staje się jedną z wiodących firm hi-tech, które zintegrowane RD, produkcji i marketingu kart płatniczych, w gotówce i moduł płatności online. Certyfikat uwierzytelniania systemu jakości ISO9001 w 2002 r., twórca stała się przedsiębiorstwem Hi-tech Shenzhen w 2003 roku. Honorowane Hi-tech przedsiębiorstwa państwowego w 2008 roku, twórcy rankingu jednego z Shenzhen TOP 500 średniej wielkości przedsiębiorstwa w 2009 roku.

Jako pierwsza firma, który niezależnie opracowane oraz wbudowany czytnik karty dozownik twórca jest liderem branży moduł płatności kartą a także moduł płatności gotówkowych, także zaawansowany w branży online płatności należnych zdobycie najbardziej zaawansowanej technologii rdzenia.

Z ciągle studiów i badań, twórca ma rozwinięte siedem seriali wykwintne i innowacyjnych produktów: czytnik kart dla telekomunikacji publicznej, zatankować terminali, zmotoryzowany czytelnika do samoobsługowego terminala, 3 w 1 zmotoryzowany czytnik, karta wydania maszyny, dozownik, moduł płatności online itp, że dostaliśmy jeden Patent na wynalazek, piętnaście narzędzie Model patentów, pięć EMV certyfikaty, zgodność z normami CE, wielu autorskie oprogramowanie i licencji produkcyjnych itp. Twórca zdobył popularność niezawodność produktów, niezwykłą wydajność i rozsądne ceny, produkty zostały widły stosowane w dziedzinie finansów, telekomunikacji, przemysłu pertrochemical, podatku maszyny, handel detaliczny, ubezpieczenia, transport i rozrywka aplikacji. Kompleksowe usługi wins twórca cześć od klientów przez jego szybkie, doskonałe usługi.

Twórca jest stale postępuje modernizacja systemu zarządzania, standaryzacja przepływu, architektura intensyfikacji. Oparty na Chiny i poszedł wobec świata, twórca chcieliby stale posuwać się do przodu i zachować kreatywnych, ustanawiającego grand Prospekt z klientami, aby maksyma wzajemnego wartość i do przodu przemysłu lepiej.