Wystawa

Czytnik RFID: wysokie bezpieczeństwo najważniejsze

Zabezpieczenie tylko tak wysokie, jak bezpieczeństwo czytnik RFID ją przeczytać tagów RFID. Innymi słowy Znaczniki RFID zaawansowane tylko na czytnik kart 64-kąsek utajnianie algorytm tagu lub Kiedy host obsługuje 64-bitowe szyfrowanie algorytm być przydatne.
Jak z tagów RFID, obecnie większość czytników RFID na rynku obsługuje tylko minimalnego poziomu bezpieczeństwa, a starsze szyfrowanie algorytmów i długość klucza jest zbyt krótki, co czyni je bardzo łatwo złamać. Wyższe bezpieczeństwo nowy czytnik kart obsługuje zaawansowane algorytmy, a także obsługuje algorytm szyfrowania proste. One również umożliwić hasło zabezpieczony i umożliwić wielu szyfrowania na algorytm szyfrowania opcjonalnego tagu RFID używane w obszarze.
Jak mówi przysłowie, zmiana jest stałą. Bezpieczeństwa i RFID aplikacji jak również. Algorytmy szyfrowania są stale unowocześniony i ulepszony, klucz, rosnące długi i silny. Bo RFID jest wynurzanie się technologia, i etykiety RFID wyposażone są w zestaw będzie w dalszym ciągu rozwijać się w czasie do zaspokojenia zmieniających się wymagań łańcucha dostaw.
Kiedy wybór materiałów RFID czytniki RFID należy pamiętać, że niektóre czytnik można uaktualnić tylko ręcznie zmieniając sprzętu w urządzeniu. Wyobraź sobie, jeśli chcesz wysłać personelu technicznego do każdego wejście rozbiórki budynku i aktualizacji każdego czytelnika, do łańcucha dostaw, od producenta do konsumenta każdy krok, usuwanie i aktualizowanie tysiące czytelników, byłoby rzeczą bardzo kłopotliwe. Elastyczność jest kluczową cechą systemów RFID. Nowy czytnik RFID mogą po prostu wgrać nową aktualizację oprogramowania dla wszystkich urządzeń w sieci za pośrednictwem sieci.
Ten czytnik RFID obsługuje aktualizacji firmware pozwala również wielu czytelników w jednej lokalizacji zdalnej aktualizacji sieci Internet.