Wystawa

Czytnik RFID: uczeń obecności systemu

Wraz z rozwojem technologii informatycznych inteligentne karty wszędzie w życiu. Kart RFID i czytnik RFID stopniowo zastępuje konwencjonalny kontaktu typ IC karty, stając się nowy trend w dziedzinie kart inteligentnych.
RFID karty ze względu na udane połączenie technologii kart RFID i IC, rozwiązać problem źródeł-za darmo i bezstykowe, dlatego ma niezrównane korzyści w porównaniu z kart magnetycznych i kart bezstykowych IC. Kart RFID, wywołane przez IC chip anteny, pełni ujęte w standardowych kart PVC, nie odkrytych części. Student obecności systemu przy użyciu technologii identyfikacji radiowej, frekwencji uczniów, zapisy i inne funkcje.
Do apelu magnetyczne i bezstykowe karty IC do uczniów klasy obecności, zarządzania rekordami, może być czasochłonne i podatne na zakłócenia i bezdotykowe RFID szkoły obecności systemu przy użyciu technologii identyfikacji radiowej na zarządzanie frekwencji uczniów zarówno wygodne i oszczędność czasu. Student obecności systemu składa się z transponderów i czytnik RFID, transpondera Tagi (kart), i czytników RFID obsługiwanych przez urządzenia stacji bazowej U2270B RF i obwodu, MCU i jej towarzyszących master urządzenie obwodów i peryferyjnych interfejs (klawiatura LCD zegar i szeregowy moduł).
Projekt systemu frekwencji ucznia jest rdzeniem czytnik RFID, czytnik RFID RF stacji bazowej jest kluczem, urządzenia, urządzenie główne dane modulacji, nadawania i RF i danych zadań demodulacją.