RFID moc odpadów: Technologia RFID w czytnik

Wraz z rozwojem czytniki RFID technologii RFID są szerzej stosowane. Doniesiono, że RFID technologia aplikacji rozpoczął w gospodarki odpadami, technologia jest pierwszą w kraju.
W życiu śmieci otrzymał wysłane proces w samochodzie, poprzez czytnik i śmieci beczki Shang urządzeń elektronicznych etykiety RFID, system może automatycznie zbierania śmieci źródłem życia i śmieci beczki informacji, i na każdej beczki w śmieci za metr ciężkich, osiągnąć automatycznie powiedział kolekcja ciężki i bez drutu i rzeczywisty-czas przekazywania,, również można w całej Wspólnocie wszystkie śmieci beczki wspomnianych danych ciężkie do masowego przetwarzania , przesłać do końca serwera.
W sortowania proces, za pomocą "Internet +" technologii, budować śmieci, sanitarne pojazdów, transportu stacje, powiązań między zakładów przetwórczych, cały proces śledzenia zbieranie śmieci, transportu i przetwarzania, do dalszego promowania urządzeń sanitarnych i skrupulatny zarządzania. Śmieciarki można również określić czy śmieci dla surowców wtórnych, od źródła do promowania recyklingu odpadów.
Zastosowanie technologii RFID w branży odpadów, znacznie przyspieszając szybkość i efektywność odpadów, ułatwiając życie ludzi.