Czytnik RFID: Sportowy sytuacje

Gdy są duże imprezy gdy wydarzenia będą na stadionie. Ale ludzi zebranych w nagłych wypadkach jak sobie z tym poradzić? Możemy użyć technologii czytnik RFID, stadiony programu efektywnego zarządzania kryzysowego.
Stadion zestaw zawierający urządzenia RFID Tagi RFID, terenowy personel i ręcznych urządzeń RFID, kiedy ma zagrożenia, zarządców komunikacji z centrum sterowania metra stadion przy użyciu systemu bezprzewodowego, raport charakteru i miejsca zdarzenia.
Gdy wystąpi zdarzenie, usher naciśnij przycisk skojarzone ze zdarzeniem. Aktywny tag RFID z wyposażeniem następnie wysyła jego unikalny kod ID, a także żądanie wybierz typ usługi z 13 punktami dostępu na ostatnich. Etykiet do identyfikacji oprogramowania, do transmisji danych do systemu oprogramowania, które następnie będzie znak numer ID odpowiadają lokalizacji i rodzaju połączenia z punktem dostępu, te informacje są wyświetlane na duży komputer ekran centrum dowodzenia.
RFID oprogramowanie może również zapewnić stadion menedżerów z analizy biznesowe, dzięki czemu można ocenić jak reagować i rozwiązać wydarzenia. Mogą również być przed ekranem komputera w czasie rzeczywistym Zobacz jeśli personel dotarły na stronie.