Zaawansowany czytnik kart inteligentnych - twórca-twórca

China International Self-service, Kiosk and Vending Show 2018 odbędzie się w Shanghai New International Expo Center od 26 do 28 kwietnia 2018 roku. Na wystawie prezentowane są różne produkty, w tym terminale i rozwiązania samoobsługowe, kompleksowe systemy vendingowe, kioski, systemy identyfikacji walutowej , samoobsługowy sprzęt drukarski, mobilny terminal płatniczy, czytnik kart inteligentnych , akcesoria i usługi związane z automatami.

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Twórca został zaproszony do udziału w wystawie. Dlaczego Stwórca został zaproszony? Jakiego rodzaju działalnością jest Stwórca?

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Założona w 2001 roku, CREATOR (CHINA) TECH CO., LTD staje się jedną z wiodących firm hi-tech, która zintegrowała RD, produkcję i marketing płatności kartą, płatności gotówkowych i modułu płatności online. Certyfikowany system uwierzytelniania ISO9001 w 2002 r., CREATOR stał się w 2003 r. Przedsiębiorstwem Hi-Tech w Shenzhen. W 2009 r. Uhonorowany krajowym przedsiębiorstwem high-tech, twórca znalazł się w rankingu jednego z przedsiębiorstw Shenzhen TOP 500 średnich przedsiębiorstw.


Jako pierwsza firma, która niezależnie opracowała wbudowany czytnik kart i dozownik kart, CREATOR jest liderem w branży modułów płatności kartowych, a także modułem płatności gotówkowych, a także doradcą w branży płatności online, dzięki pozyskaniu najbardziej zaawansowanej technologii rdzeniowej.


Dzięki ciągłemu studiom i badaniom, Creator opracował siedem seriali z wyjątkowymi i innowacyjnymi produktami: czytnik kart do publicznej telekomunikacji, terminal do tankowania, zmotoryzowany czytnik terminala samoobsługowego, czytnik z napędem 3 w 1, maszyna wydająca karty, dystrybutor, moduł płatności online otrzymaliśmy jeden patent na wynalazek, piętnaście wzorów użytkowych, pięć certyfikatów EMV, zgodność z normami CE, wiele praw autorskich do oprogramowania i licencję na produkcję itp. CREATOR zdobył popularność dzięki niezawodności produktów, niezwykłej wydajności i rozsądnej cenie, produkty były szeroko dostępne stosowane w dziedzinie finansów, telekomunikacji, przemysłu pertrochemicznego, maszyn podatkowych, handlu detalicznego, ubezpieczeń, transportu i rozrywki. Twórca zdobywa kompleksowe wyróżnienie od klientów dzięki szybkiej i doskonałej obsłudze.


TWÓRCA stale pracuje nad modernizacją systemu zarządzania, standaryzacją przepływu, intensyfikacją architektury. Opierając się na Chinach i zmierzając w kierunku świata, twórca nieustannie dążył do przodu i zachował kreatywność, tworząc wspaniałą perspektywę wśród klientów, maksymalizując wzajemne wartości i ulepszając branżę.