Wysokiej jakości czytnik NFC CRT-603-CZ7

CRT-603-CZ7 to bezdotykowy czytnik kart inteligentnych opracowany w oparciu o technologię bezstykową 13,56 MHz (RFID). obsługuje nie tylko karty MIFARE® i ISO 14443 A i B, ale także wszystkie cztery typy tagów NFC.

NFC Reader CRT-603-CZ7

CRT-603-CZ7 jest zgodny zarówno z CCID, jak i PC / SC. Jest to więc urządzenie USB typu plug-and-play, umożliwiające współdziałanie z różnymi urządzeniami i aplikacjami. Może także szybciej i wydajniej czytać i pisać.

Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, CRT-603-CZ7 można zintegrować z gniazdem ISO 7816-3 SAM. Co więcej, CRT-603-CZ7 NFC Reader jest dostępny w formie modułowej, umożliwiając łatwą integrację z większymi maszynami, takimi jak terminale POS, fizyczne systemy dostępu i automaty sprzedające.

Czytnik CRF-603-CZ7 NFC jest idealny zarówno do bezpiecznej weryfikacji tożsamości osobistej, jak i transakcji mikropłatności online. Inne zastosowania CRT-603-CZ7 obejmują kontrolę dostępu, e-płatności, e-bilety na imprezy i transport masowy, pobieranie opłat za przejazd drogami i uwierzytelnianie sieci.

CRT-603-CZ7 jest wyposażony w opcjonalny stojak do przechowywania czytnika kart inteligentnych pod optymalnym kątem, dzięki czemu użytkownicy mogą bez problemu dotykać kart bezstykowych lub urządzeń obsługujących NFC na CRT-603-CZ7. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.