Jak można czytnik kart zbliżeniowych korzystać niezależne firmy?

Twój biznes robi duzo zeczy pod £30? Czy masz, okresach i długich kolejek razy? Bezkontaktoweczytnik kartmoże być odpowiedź na Twoje problemy!

W 2016 r. okazało się, że przeciętny konsument UK teraz prowadzi mniej niż 5 funtów w gotówce, zamiast opierania się na kartach oraz urządzeniach mobilnych, aby zapłacić. Płatności zbliżeniowe są coraz bardziej powszechne, z liczbą kart zbliżeniowych, wydane w Wielkiej Brytanii, osiągając 110 milionów w czerwca 2017 r.

'Naciśnij i przejdź' styl płatności jest drugą naturą do konsumentów, a to bezdotykowy przyjęcie spodziewany jest wzrost. Przez 2021 korzystanie z technologii bezstykowych spodziewany jest wzrost o 300% i sprzedawców, którzy nie akceptują ryzyka płatności kartą są pozostawione.

Okazało się, że przedsiębiorstwa, które przyjmują płatności kartą otrzymują większą sprzedaż. Detalistów wykazało, że sprzedaż wzrosła o 30% dzięki akceptacji płatności zbliżeniowe za pomocą czytnika kart zbliżeniowych.

Za pomocą czytnika kart zbliżeniowych mogą korzystać firmy na wiele sposobów. Dowiedz się, jak poniżej:

Kolejki, krach

Niezależnych firm z częstymi okresami zajęty często znaleźć, że ich proces płatności można uzyskać zamarł. W godzinach szczytu długie kolejki mogą tworzyć przy kasie.

Klienci korzystający z kart zbliżeniowych można ukończyć transakcji szybko, jak nie mają spędzić czas liczenia pieniędzy. Pozwala to na zmniejszenie czas oczekiwania w kolejce.

Wzrost dochodów

Powszechnie wiadomo, że gdy konsumenci płacą na karty, są one bardziej prawdopodobne, aby spędzić większych kwot i zrobić więcej transakcji. Po zainstalowaniu czytnika kart zbliżeniowych, klientów można zrobić więcej zakupy impulsowe niskiej wartości.

Firmy za pomocą czytnika kart zbliżeniowych otrzymują mniej opuszczonych sprzedaży. Wygoda bezstykowe pozwala klientom płacić bez konieczności zmian pod ręką.

Ograniczonej obsługi gotówki

Właściciele firm z czytnikiem kart zbliżeniowych spędzać mniej czasu do czynienia z gotówką. Tradycyjnie płatności kartą były zarezerwowane dla dużych zakupów. Od czasu wprowadzenia bezstykowe było zmiany w sposób, w jaki konsumenci wolą płacić.

Nawet najmniejsze zakupy mogą być teraz wykonane na karty. Oznacza to, że czytniki kart zbliżeniowych pozwalają przedsiębiorcom poświęcić mniej czasu na wykonywanie koniec dnia operacji. Redukcja zmian w kasie powoduje mniejsze ryzyko kradzieży i strat z powodu błędów.

Poprawa obsługi klienta

Czerwca 2017 r. był rekordowy miesiąc płatności zbliżeniowych, z 34% wszystkich płatności kartą w Wielkiej Brytanii na bezdotykowe urządzenia. Styl płatności oczekuje się teraz jako część codziennego zakupów. Zapewnienie, że klienci mają najlepsze możliwe doświadczenie zakupów jest istotną możliwość uzyskania powtarzać niestandardowe.

Poprzez wszystko tak proste, jak to możliwe, odwiedzających Twój biznes będzie być bardziej skłonny powrócić. Czytnik kart zbliżeniowych pozwala na bezproblemowe płatności, co oznacza szybki serwis wymeldowanie.

Może Twoja firma będzie korzystać przez przyjmowanie płatności za pośrednictwem czytnika kart zbliżeniowych? Wykorzystać wzrost wydatków zbliżeniowych przez uaktualnienie do jednego z naszych terminali.