Jak zainstalować czytnik karty inteligentnej

Czytnik jest teraz bardzo popularne karty czytelnika, można to zrobić dla większości kwestii odczytu/zapisu kart inteligentnych, zachowania, rekordy, i tak dalej, do takich instrumentów musi potrzebować dobry Setup:
Po pierwsze, proces instalacji: Instalacja czytnika zapewnienia na poziomie urządzenia, bo później chce się połączyć i testy, więc pierwszy krok do zapewnienia, że instrumenty.
Drugi, połączenie czytelnika: czytnik podłączony do systemu komputerowego, tak interfejsu połączenie interfejsu USB i czytnik musi być podłączony i rata ten oprogramowanie.
Działają trzy testy, czytelnik: czytnik podłączony do komputera zazwyczaj mogą być stosowane, ale chcesz przetestować, czytnik kart inteligentnych badań działa poprawnie.
Oprócz powyższych kroków niektóre instrumenty są potrzebne do zainstalowania sterowników w określonej lokalizacji, aby działać poprawnie. Więc trzeba na komputerze podłączony aktualnie czytnik zainstaluje odpowiedni sterownik, zdawał się mieć nieco kłopotów. Czytnik kart inteligentnych serii Lotus z dysku USB, podłącz w modelu, eliminuje potrzebę instalowania sterownika kłopoty.