TERMINAL AUTOMATYCZNY KIOSK - NIEZALEŻNE I SKUTECZNE KANAŁY SPRZEDAŻY

Badanie pokazuje, że liczba zainstalowanych na świecie terminali samoobsługowych Kiosk rośnie prawie o 15 procent. Jak wynika z szybkiego rozwoju zainstalowanej mocy obliczeniowej, debiutuje Kiosk gromadzący doradztwo informacyjne i sprzedaż terminali samoobsługowych w ery zorientowanej na klienta i zorientowanej na sprzedaż, z naciskiem na dzisiejsze usługi empiryczne.

Teraz globalni sprzedawcy detaliczni połączyli tradycyjną sprzedaż towarów i samoobsługę Kiosk. Kioski samoobsługowe stały się skutecznym środkiem dla sprzedawców detalicznych, poprawiających wizerunek sklepu i poprawiających jakość usług. Badania ankietowe, reklamy, informacje ogólne, zapytania o informacje o produktach, transakcje elektroniczne, bilety, płatności za rachunki, samodzielne zakupy i inne supermarkety to główne kierunki aplikacji Kiosk.

kiosk card reader

Tak wiele spersonalizowanych aplikacji, niech Kiosk będzie miał bliski kontakt z naszym życiem. Firma Wincor Nixdorf połączyła samoobsługę z udanym doświadczeniem w sektorze sprzedaży detalicznej, wprowadziła do aplikacji detalicznych samoobsługową maszynę samoobsługową Kiosk: ma otwartą platformę, ekran dotykowy, możliwości multimedialne, elastyczny dostęp do sieci, standaryzację systemów operacyjnych i interfejsów , a także wyjątkowe możliwości usług. W szczególności wspomina się, że dzięki modułowej konstrukcji i samodzielnej konfiguracji jest on bardziej odpowiedni dla wielu elastycznych i spersonalizowanych aplikacji: Oprócz tradycyjnego wyszukiwania informacji na zewnątrz, Kiosk oferuje również płatności w gotówce, karty telefoniczne z przedpłatą, kupowanie biletów i biletów uzyskaj od dystrybutorów, drukuj zdjęcia i inne usługi, wciąż uzyskując informacje dotyczące nadawania i transmisji, zwiększając możliwości skanera lub głosu. Spójrzmy na sprzęt Kiosk w praktycznym przypadku rynku globalnego:

Produkt Kiosk używany w Niemczech

Dom towarowy Kaufhof w Niemczech, Kioskproduct jest stosowany jako główny kanał opinii klientów. Członkowie sklepu mogą samokontrolować punkty i według punktów dokonanych w zamian za rejestr podarunków z czytnika kart członkowskich Kiosk umieszczonego w sklepie; Sklepy oferują klientom także usługi informacyjne i informacyjne dla klientów za pośrednictwem Kiosku, usługa ta może nie tylko pomóc konsumentom w szybkim wyszukiwaniu towarów, ale także umożliwia konsumentom szybkie zapoznanie się z procesem zakupów. Dla domów towarowych oferowanie tak wygodnych usług i doświadczeń konsumenckich niewątpliwie poprawi lojalność klientów.

KioskProduct używany w Holandii

W Holandii, w sklepach Albert Heijnsupermarket, kiosk jest skonfigurowany jako terminal do samodzielnego płacenia. Po zakupach konsumenci mogą samodzielnie wymeldować się i skorzystać z nowej metody realizacji płatności, w ramach której dokonywana jest płatność bezgotówkowa. Dla sprzedawców detalicznych, w celu zwiększenia wygody klienta, zwiększenia lojalności klientów, ale także może zoptymalizować proces płatności i płatności, a co ważniejsze w celu zmniejszenia kosztów operacyjnych detalicznych.

Kiosk we wszystkich aspektach naszego życia, w handlu detalicznym, finansach, lotnictwie, usługach pocztowych, hotelach, szpitalach, zarządzaniu ruchem drogowym, a więc w naszym życiu, zobaczymy coraz więcej postaci Kiosku, nie tylko reprezentuje nowego konsumenta doświadczenie, ale także reprezentowanie korzystania z terminali samoobsługowych wspiera nowy model sprzedaży z zyskiem. Era kiosku już przybyła.

CREATOR (CHINY) TECH CO., LTD

CREATOR jest jednym z chińskich producentów czytników kart kioskowych, zapewnia czytniki i nagrywarki kart KioskIC / RF, dystrybutory kart Kiosk, walidator rachunków dla całego świata.

Tel: + 86-755-26710992

Faks: + 86-755-26710105

Telefon komórkowy: +8613798299145 (24 godziny)

E-mail: sales@china-creator.com