Karta chipowa Banku Chińskiego Ameryki Łacińskiej

Xinhua News Reporter agencji Zhao Yan Chen Weihua


"Przykro mi, twoja karta bankowa nie może zostać wniesiona." "Przykro mi, twój telefon nie może zostać wniesiony." Zarządzanie fabryką jest tak surowe? Zgadza się, ponieważ jest to fabryka specjalizująca się w produkcji produktów bezpieczeństwa informacji, takich jak karty bankowe i karty telefonii komórkowej. Jest tu produkowanych wiele kart chipowych, kart telefonicznych i kart drogowych używanych przez mieszkańców krajów Ameryki Łacińskiej, w tym Brazylii. Spółka holdingowa tej fabryki jest prywatnym przedsiębiorstwem z Chin.

W ostatnich latach rozwinęła się współpraca finansowa między Chinami a krajami Ameryki Łacińskiej. Bank Chin i chiński Bank Przemysłowo-Handlowy z powodzeniem zakorzeniły się w Brazylii i jeszcze większej liczbie krajów Ameryki Łacińskiej, stając się falą fali współpracy finansowej między Chinami a Ameryką Łacińską. W ten sposób chińscy twórcy kart podążają za trendem w czasach i zdobywają rynki w Ameryce Łacińskiej.

Z nieco ponad milionem mieszkańców Brazylii można zobaczyć brazylijską flagę lecącą ramię w ramię z chińską flagą narodową. Brazylijska firma InterContinental, kontrolowana przez Beijing Catch Data Corp., znajduje się w tym miasteczku, które nosi imię byłego prezydenta Brazylii.

W dobrze zarządzanym warsztacie można zobaczyć karty wydane przez główne brazylijskie banki, takie jak Bank Rezerwy Federalnej Brazylii i Bank Brasov, a także karty bankowe w krajach takich jak Peru i Panama, karty zakupowe Carrefour, członkowie Metropolitan Insurance Karta firmowa i tak dalej. Karty są tu produkowane, drukowane, kompresowane i instalowane na wysokiej jakości profesjonalnym papierze importowanym z Chin. Karty są następnie przesyłane do firmy, w której dane osobowe firmy są rejestrowane w fabryce firmy w Sao Paulo lub w kraju, w którym są wysyłane do konsumentów.

Produkcja kart bankomatowych w Ameryce Łacińskiej jest rynkiem niszowym, z nie więcej niż 10 producentami z Ameryki Łacińskiej. Menadżer produkcji InterCorca, Massio Moreira, powiedział, że firma została założona w 1999 roku z autoryzacją globalnych kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard i American Express, z bieżącą wydajnością 150 000 egzemplarzy miesięcznie. Istnieją również karty telekomunikacyjne, karty transportowe i usługi związane z kartami zakupowymi, w tym Igrzyska Olimpijskie poświęcone karcie drogowej w ubiegłym roku Igrzyska Olimpijskie w Rio produkowane są przez firmę Interweave.

Jako firma zajmująca się bezpieczeństwem kart i informacjami, istnieje 11 biur na całym świecie. W pierwszej kolejności Brazylia przeprowadziła kampanię promującą produkt w Brazylii w 2014 r., A następnie nabyła 57% udziałów w spółce Intercontinental w 2016 r. Jako jej spółka holdingowa. Obecnie oprócz systemu zakładu produkcyjnego firma ma także spersonalizowaną fabrykę kart do pisania w Sao Paulo i planuje wprowadzić na rynek Ameryki Łacińskiej więcej chińskiej wiodącej technologii bezpieczeństwa informacji.

"Jesteśmy bardzo optymistyczni na rynku brazylijskim, z ponad 200 milionami ludzi w sobie i całym regionem Ameryki Łacińskiej, i rozumiemy, że w obszarze bezpieczeństwa płatności i produktów zabezpieczających transakcje, Ameryki Łacińskiej i Azji Wciąż istnieją pewne luki między Uważam, że oddział w Brazylii może pomóc poprawić rynek płatności i bezpieczeństwa informacji w Ameryce Łacińskiej, który ma siedzibę głównie w Brazylii. "