Metoda konserwacji SIM karta dozownik CRT-720

Metody konserwacjiDozownik do karty SIMCRT-720

Noszenie i pyłu obejmujące nastąpi ze względu na ścieranie i pyłu po okresie użytkowania. Wydajność maszyny będzie uciekł przez kurzu na matrycy i zanieczyszczeń na kontakt IC, w tej sytuacji, konieczne jest przeprowadzenie konserwacji na CRT-720 i znajdują się w przewodniku:

1. wyczyścić i nasmarować składniki dozownik pędzlem lub miękką szmatką, gdy składnik dozownik jest brudny.

2. Smarowanie transporty elementów (prowadzenie trzpienia śruby, śruby, osi, blok żelaza), pędzlem lub miękką szmatką, podczas transportu nie jest gładki i łatwy.

3. Czujniki wykrywania: najpierw podłącz urządzenie, a następnie sprawdzić stan czujnika z oprogramowania DEMO. Normalny stan status czujnika proszę odnosi się do poniższej ilustracji. Jeśli ma żadnych czujnik anormalnej sytuacji, proszę zrobić operacji czyszczenia do czyszczenia sensora.

4. okresowej konserwacji: polecam to zrobić raz w raz na trzy miesiące

① Konserwacji dla czujników: odświeżyć trzy czujniki kształt U na doskonałe czujniki bin/odbiornik karty PCB i błąd przez czystą, miękką szczotką.

② Czyszczenia z SIM karta kontaktu: Przenieś Tacka karty w dół wciskając przycisk Pobierz kartę i kontaktu karty SIM z alkoholu szczotka clean.

③ Dla czyszczenie maszyny: karta transportu i dozownik składnik trzeba zachować czyste i nasmarowane.

55555555555555