Aplikacje czytników RFID karty

Istnieje wiele klasyfikacji czytników RFID. Jeśli są one klasyfikowane przez metodę komunikacji, można podzielić na dwa typy: priorytet czytnika i label priority. Priorytet czytnika (RTF) oznacza, że czytelnik najpierw wysyła polecenia i fal radiowych do tagu. Tag odpowiada na polecenia wysyłane przez czytnik tylko po aktywowaniu i otrzymuje polecenie pełny czytnik. Informacje o danych. Etykieta priorytet (TTF) oznacza, że dla systemów pasywnych tag, czytnik przekazuje jedynie równe amplituda, nieświadomych fal radiowych. Po aktywowaniu tag, tag informacje o danych jest cięciw. Sklasyfikowanych według kierunku transmisji, RFID czytaj pełny dupleks oznacza podczas pracy systemu RFID

Pozwala metek i czytników do przesyłania informacji dwukierunkowo w tym samym czasie. Półdupleksu trybu oznacza, że RFID system pozwala tylko czytnik do przesyłania poleceń lub informacji do tagu, w tym samym czasie, lub tagu zwraca informacje do czytnika. Sklasyfikowane przez tryb aplikacji, można podzielić na stałych czytelników, przenośnych czytników, zintegrowane czytniki i modułowe czytelników.

Czytniki kart RFIDaplikacje

Aplikacji Czytnik kart RFID są stale pojawiają się z licznych firm szuka problemów biznesowych za pomocą technologii RFID. RFIDcard czytnik jest szczególnie popularny w marketingu aplikacji, takich jak plakaty reklamowe, elementy inteligentnych i marki/elementów interaktywnych. Najczęściej używane aplikacje dla HF RFID są zastosowaniach kontroli dostępu, aplikacje transferu danych i niektóre aplikacje sprzedaży biletów.