Czytnik RFID: Jak chronić swoje karty bezpieczny

- Feb 02, 2016 -

Inteligentne urządzenie jest coraz bardziej powszechne stosowanie czytnik RFID, RFID kart płatniczych jest również akceptowany przez większość, najbardziej bezstykowe karty użyć technologii RFID. Jest RFID karta wykorzystania częstotliwości wzrasta, a wielu przestępców zaczęły przypatrując karty w nasze ręce. Tak jak lepiej chronić kartę ręcznie?
Nasz chip RFID, generalnie karty zabezpieczenia społecznego, płatności kartą i karty. Prezentujemy kartę zabezpieczenia społecznego oraz kart płatniczych używanych do zapłaty karty MIFARE DESFire, są one bardzo podatne na atak; zazwyczaj karty, których używamy, jednostek w stołówka, w rzeczywistości, karty Mifare Classic, osoba atakująca może zmodyfikować karty kwoty, ładowanie i tak dalej.
W obliczu bezpieczeństwa kart RFID, konsumentów jak uniknąć takich rzeczy dzieje? Konsumentom należy zawsze zwracać uwagę na saldo karty, to najlepiej na monitowanie o ustaloną opłatę, najważniejszą rzeczą jest uzyskanie wszystkich rodzajów kart RFID, Uwaga Sprawdź, czy karta jest typ, a następnie środek ochrony różne środki.

Para:Czytnik RFID: Antynikotynowych pole obroty przemysłu Następny:Czytnik RFID: Światło mądrości skuteczne wykorzystanie