Czytnik RFID: Jak chronić swoje karty bezpieczny

Inteligentne urządzenie jest coraz bardziej powszechne stosowanie czytnik RFID, RFID kart płatniczych jest również akceptowany przez większość, najbardziej bezstykowe karty użyć technologii RFID. Jest RFID karta wykorzystania częstotliwości wzrasta, a wielu przestępców zaczęły przypatrując karty w nasze ręce. Tak jak lepiej chronić kartę ręcznie?
Nasz chip RFID, generalnie karty zabezpieczenia społecznego, płatności kartą i karty. Prezentujemy kartę zabezpieczenia społecznego oraz kart płatniczych używanych do zapłaty karty MIFARE DESFire, są one bardzo podatne na atak; zazwyczaj karty, których używamy, jednostek w stołówka, w rzeczywistości, karty Mifare Classic, osoba atakująca może zmodyfikować karty kwoty, ładowanie i tak dalej.
W obliczu bezpieczeństwa kart RFID, konsumentów jak uniknąć takich rzeczy dzieje? Konsumentom należy zawsze zwracać uwagę na saldo karty, to najlepiej na monitowanie o ustaloną opłatę, najważniejszą rzeczą jest uzyskanie wszystkich rodzajów kart RFID, Uwaga Sprawdź, czy karta jest typ, a następnie środek ochrony różne środki.