Czytnik RFID: Światło mądrości skuteczne wykorzystanie

Za pomocą technologii czytnik RFID opracowany "światło mądrości", oprócz funkcji oświetlenia, również mogą być traktowane jako elektryczne Pale, środowisko testowe, miejski funkcje, takie jak mikro stacji bazowej WIFI. Ponadto Tagi RFID są ładowane "światło mądrości", mogą być używane jako światła drogowe, znaki drogowe, funkcja rozwoju wysokiej.
Wystarczy pobrać aplikację, jeśli droga stanie ktoś leży nieprzytomny, będzie być w stanie pomóc przez klucz na przycisk urządzenia do admina platformy personel o pomoc, nie tylko można wideo zawołać i pracowników platformy, w tym lokalizację i monitor, zawartość pomocy informacje zostaną wysłane bezpośrednio do platformy zarządzania na szybko ratunek. Ponadto aplikacja oferuje również najbliższą placówką, czas ładowania i zapłacić poprzez PayPal, karta prepaid i innych środków.
Hui światło Polaków, ale także na podstawie potrzeb w przyszłości, dalsze obciążenia elektroniczne tagów RFID, parkometry, sygnalizacji świetlnej, znaków drogowych, parking znaków i nawet sieciowych moduły takie jak ekran Informacje o samochodzie, o wysokim stopniu skalowalności funkcjonalnej.