Czytnik kart kredytowych Sharp's Liquid Crystal Szybciej, płynniej

Czytnik wyświetlaczy ciekłokrystalicznych, umożliwiający użytkownikom dokonywanie płatności szybką falą karty IC, 5 kwietnia (dostarczony przez Sharp Corp.)

Firma Sharp opracowała superszybki i szybki wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD) do czytników kart IC, który pozwala użytkownikom płacić za przedmioty tylko szybką falą karty, firma ogłosiła 5 kwietnia.

Gigant elektroniki chce zainstalować nowy wyświetlacz w kasach i automatach sprzedających, a obecnie prowadzi negocjacje z kilkoma firmami na temat wprowadzenia tej technologii.

Smartfony z funkcją mobilnego portfela "Osaifu-Keitai", a także karty IC akceptowane w transporcie publicznym iw sklepach, obecnie wymieniają informacje z czytnikami na odległość do kilku centymetrów za pomocą bezprzewodowych fal radiowych.

Te czytniki mają wbudowane metalowe anteny, ale kiedy Sharp próbował zbudować anteny na LCD, zasłoniły one wyświetlacze.

Firma Sharp przełamała ten problem, używając super cienkich anten i podłączając je do monitorów LCD, tworząc wrażliwy i szybki nowy wyświetlacz bez uszczerbku dla jego wyglądu.

Prosimy (prosimy) o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat czytnika kart IC .