The CREATOR RFID Reader

Rodzina czytników Reader RFID łączy najnowszą technologię RFID z atrakcyjnym i konfigurowalnym wzornictwem. Można go łatwo zintegrować z większością fizycznych systemów kontroli dostępu i obsługuje wszystkie standardowe karty dostępowe dostępne na rynku.

Czytnik jest równie dobrze przystosowany do użytku wewnątrz i na zewnątrz, ponieważ może wytrzymać wszystko, od pyłu po ekstremalne warunki pogodowe. Możesz dostosować czytnik za pomocą wybranego koloru i logotypu, a także wybrać dwa różne rozmiary czytników, z klawiaturą lub bez.

Wybierz technologie kart

Możesz także wybrać technologie kart dostępu, które chcesz wykorzystać, takie jak MIFARE Classic, MIFARE Plus, MIFARE DESFire i karty EM. Jeśli chcesz wesprzeć nową technologię, wystarczy użyć karty konfiguracyjnej - nie musisz ponownie instalować czytnika, aby go zaktualizować.

Bezpieczna komunikacja z OSDP

Większość czytników dekoduje kartę dostępu i przesyła informacje w postaci zwykłego tekstu do urządzenia sterującego, co umożliwia przestępcy skopiowanie karty, nawet jeśli korzystasz z najbezpieczniejszej technologii karty. Zapobiega to Cidron, ponieważ komunikacja między czytnikiem kart a urządzeniem sterującym wykorzystuje protokół Open Supervised Device Protocol (OSDP) z protokołem SCP (Secure Channel Protocol).