INSTRUKCJA zmiany TWÓRCA ' udziałów

Chcielibyśmy poinformować, że nasza firma, którą Stwórca jest nabyte 70% udziałów firmy bankowości GRG i będziemy fuzji z bankowością GRG, ale żadne zmiany w twórcy zespołu, praktyk biznesowych i obsługi klienta.

Założona w 2001 roku, jako pierwsza firma, która niezależnie opracowane osadzony card reader i dozownik karty, CREATOR (CHINY) TECH CO., LTD staje się jedną z wiodących firm hi-tech, które zintegrowane R & D, produkcji i marketingu kart płatniczych, płatności gotówką i moduł płatności online. Certyfikat uwierzytelniania systemu jakości ISO9001 w 2002 roku, TWÓRCY stał się przedsiębiorstwem Hi-tech Shenzhen w 2003. Honorowane Hi-tech przedsiębiorstwa państwowego w 2008.

Twórca jest stale postępuje wraz z obsługą i zależy od klientów zarówno w kraju jak i za granicą. W polu karta płatności moduł przemysłu, jak przemysł płatności gotówkowych, twórca opracował seriali wykwintne, innowacyjnych produktów, takich jak CRT-630-CZ1 czytnik kart zbliżeniowych, CRT-310N wysokiej wydajności zmotoryzowany, czytnik kart, czytnik kart wysokiej wydajności CRT - 288C i C100-B11 akceptanta środków pieniężnych, które stosują wszystkie międzynarodowe i normy Chiny.

GRG bankowości jest wiodącym dostawcą uznanie walut i środków pieniężnych rozwiązania z wielki potencjał i szybki rozwój przetwarzania.  Ponad 20 lat GRG specjalizuje się w rozwoju i produkcji bankomat (ATM), wideo Teller Machine(VTM), automatyczne taryfy kolekcji (AFC), uznawania waluty i gotówki przetwarzania urządzenia moduły i systemy, jest nowoczesnym przedsiębiorstwem high-tech, który zaangażowany w autentycznych R & D, sprzedaży, produkcji, obsługi.

Z siedzibą w mieście Kanton, GRG jest dostawca nr 1 ATM w Chinach i 5 najlepszych graczy na globalnym rynku. GRG's kompleksowe rozwiązania mają stosowany w finanse, telekomunikacja, CIT, kolejowe i handlu detalicznym. Aż do marca 2015, produktów i rozwiązań firmy GRG są szeroko stosowane w ponad 70 krajach i regionach na całym świecie, z ponad 170 000 maszyn, zapewniając niezawodność, bezpieczeństwo i wygoda ponad 10 mln osób na co dzień.

Rosnące wymagania dla urządzeń samoobsługowych zarówno krajowych jak i zagranicznych rynek zaawansowanych osadzone card Reader ma świetlaną przyszłość. Poprzez nabycie twórcy, dla GRG, z jednej strony, może obniżyć koszty i poprawę rentowności na podstawie spotkania ich posiada wymagania dla modułu czytnika wbudowane karty; z drugiej strony GRG może otworzyć nowy punkt zysku do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju poprzez promowanie rozwiązań na całym świecie.

Po przejęciu GRG będzie posiadać 70% udziałów STWÓRCY, i nie będą wprowadzone zmiany w twórcy zespołu, praktyk biznesowych i obsługi klienta. GRG będą szczędzić wysiłków, by pomóc nowy TWÓRCA z potężne wsparcie techniczne i marketingowe, do globalnego lidera w branży płatności kartą i gotówką.

Jak chińskie powiedzenie mówi: spłacić jak można nawet trochę korzyść otrzymałeś. Wielkie dzięki jeszcze raz za stałą wspiera i pomaga, nowy twórca będzie zachować wykonywania nasze wartości klienci sukces, integralność, innowacyjności i współpracy. Połączmy ręce i przejść do przodu do tworzenia bardziej wspaniałą przyszłość.

TWÓRCA (CHINY) TECH CO., LTD

2015-7-31